Mostecké bačkůrky (11.10.-13.10.)

Ano, i letos se my světlušky vydáme na Mostecké bačkůrky. Tentokrát nás zde čekají Letopisy Narnie, takže se máme na co těšit! Sejdeme se v pátek 11.10. v  16:50 hod na hlavním vlakovém nádraží. Vrátíme se tamtéž v neděli 13.10. v 12:50 hod. S sebou budeš potřebovat: večeři na páteční večer, 350 Kč+kartičku pojištěnce (bude vybíráno na nádraží), přezůvky, ešus a lžíci, spacák, karimatku, malý batůžek, teplé a nepromokavé oblečení (nejlépe i čepici a rukavice, doporučená je i pláštěnka), pevné boty, šátek na hry, penál (tužku i pastelky), láhev (alespoň litrovou) na čaj. Na sebe si nezapomeň obléknout střediskové (popřípadě oddílové) triko i se  šátkem. Pokud se budeš chtít akce zúčastnit, nezapomeň mamince říci ať tě zapíše na MYŠKOVSKÉ nástěnce ! Těšíme se na tebe my i světlušky z Mostu a okolí.

Kontakty v případě dotazů i během akce:

Adéla Klírová (Šnečka)                                           603 765 698

Martina Součková (Máta)                                     605 463 274