Nabídka senného tábora v krušných horách

Pro rovery i starší předáváme pozvánku od Jitky Pollakis – Mydlinky:Screenshot 2015-04-22 21.00.04

Stejně jako minulý rok, budeme ve Východních Krušných horách kosit české i německé horské kvetoucí louky, prosvětlovat kamenné snosy a zažívat na vlastni kůži atmosféru česko-německé sudetské krajiny. Kromě práce připravujeme také řadu exkurzí, sousedskou česko-německou slavnost na Cínovci a závěrečný koncert.
Akce je otevřená všem těm, kdo mají chuť se podílet na praktické ochraně přírody a mají zájem o česko-německé setkávání. Znalost němčiny není podmínkou – ruce, nohy, otevřenost a přítomný překladatel při problémech vždy pomůžou.
Workcamp se koná v termínu 27. 6. – 12. 7. 2015, přičemž je možné přijet na týden, na dva anebo prostě jen na pár dní.
Oficiálním organizátorem akce je německy spolek Grüne Liga Osterzgebirge e.V. a Hnutí Brontosaurus. Vice take na webu www.heuhoj.de.