Oddílová výprava vlčat již tento víkend

Ve dnech 8. – 9. listopadu se uskuteční vlčácká oddílová výprava dle rozpisu akcí.
Sejdeme se v pátek v 17:30 v klubovně a končit budeme v sobotu v 17:00 v klubovně.

V pátek navštívíme plaveckou halu a poradní skálu. V sobotu se podíváme na naše tábořiště na Labské Stráni a po cestě do Děčína budeme pokračovat v Padawanských zkouškách, které jsou součástí mezidružinové soutěže.

V případě špatného počasí bude připraven náhradní program.

Co s sebou? Oblečení na ven a do přírody, pláštěnku nebo nepromokavou bundu, pevné boty, láhev na pití (objem alespoň 1,5l), jídlo na oba dny, plavky, ručník, spacák, kroj a oddílové tričko (kdo má) a malý batoh na svačinu a věci na sobotu.

Na celou akci budeme vybírat 120 Kč v pátek při vašem příchodu, které využijeme na vlak a vstup do plavecké haly.

Těšíme se na všechny a doufáme, že se se sejdeme co v největším počtu.