Ohlédnutí za závěrečnou výpravou světlušek

Tento víkend světlušky oficiálně zakončily školní rok 2017/2018. Původně měly v plánu spát venku a užít si první letní dny, avšak počasí jim plány zkomplikovalo, jelikož se letně vůbec netvářilo. Musely tedy obě noci i část soboty strávit uvnitř. Nikomu to však nakonec nevadilo a výpravu si všechny účastnice užily. Na fotkách níže si můžete prohlédnout, jak jejich závěr roku nakonec vypadal.

Omlouváme se za nižší (mobilovou) kvalitu fotografií a těšíme se naviděnou na táboře či na první schůzce v září!

Páteční večer u cínoveckého jezírka.

A to už v sobotu vyrážíme..

Borůvky byly, jsou a doufejme, že i budou všude!

V sobotu odpoledne jsme si uspořádaly pěveckou soutěž.

Trochu foukalo a trochu byla zima, chůze nás však zahřála a dobrá nálada i vidina tepla nás hnala dál ..

Na závěr nás čekal ples i s občerstvením. Mňam! A před plesem tedy skupinová fotografie :)

Prší, prší , prší, ale tentokrát naštěstí jen v kartách ;)