Vlčata po stopách MUHU…

Chcete sedět na Mikuláše doma? Neleňme a vydejme se spolu raději po stopách MUHU, tajemného patrona Jizerských hor. Zkusme zjistit, co je na jeho existenci pravdy a poznejme přitom krásu podzimních hor nejen ve dne, ale i v noci. Pojďme spolu prozkoumat podzimní krásu lesů Jizerských hor ze země i z výšek, ze kterých se nám objeví Jizerské hory jako na dlani.

Sraz: Pátek 4.12.2015 ve 14:45 na vlakovém nádraží v Teplicích

Konec: Neděle 6.12.2015 v 18:20 na vlakovém nádraží v Teplicích

Cena: 230,-/osobu

Vybavení:  kartičku pojišťovny, osobní léky, spacák, karimatku, věci na spaní, teplé oblečení do přírody, čepici, rukavice, nepromokavou bundu, funkční pláštěnku, skautské tričko, šátek (pouze kdo má), pevné boty (nejlépe nepromokavé a „vyšláplé“), přezůvky, ešus, lžíci, hrneček, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5litru), zápisník, tužku či propisku, stezku (kdo má), baterku, náhradní baterie, hygienu (kartáček na zuby s pastou, hřeben), malý ručník, malý batůžek na výlety – věci, prosíme, zabalte do jednoho batohu/krosny tak, aby jej Vaše vlče uneslo (přechody mezi jednotlivými dopravními prostředky a chatou jsou do 500m).

Mobilní telefony a jiné drahé přístroje nedoporučujeme – informace o dětech můžou podat vedoucí ve večerních hodinách.

První společné jídlo bude sobotní snídaně, na cestu do vlaku přibalte dětem svačinu a večeři.

Kartičku pojištěnce a případné léky vybereme hromadně na nádraží.

Ubytováni budeme na chalupě v Janově n. Nisou s veškerým zázemím, odkud budeme provádět výpravy do okolních lesů.

Protože akce je, kromě placené části, dotovaná také střediskem a je potřeba včas znát počet účastníků, přihlašovat se můžete na formuláři (zde) pouze do pátku 27.11.2015. Do tohoto data také prosím uhraďte uvedenou částku na střediskový účet 2000036045/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce jméno dítěte a důvod platby (např. „Mikuláš“).

Napsat komentář