Podzimní víkend Žížal

Když jde malý bobr spát… To je ústřední písnička našich podzimek, na které Žížaly srdečně zveme!

Víkend 24. – 26. října strávíme v Teplicích a jeho okolí. Navážeme rovnou na páteční schůzku, a tak přineste prosím dětem věci už tam. Spát budeme v klubovně. V neděli budeme končit v 11:00 u klubovny.

Závazná elektronická přihláška

Žížalu můžete přihlásit s pomocí odkazu výše uvedeným. Termín, do kdy se lze zapsat, je 12. října. 

Cena: 100,- Kč – vzhledem k tomu, že jsou podzimky dotované střediskem, je třeba, aby každý účastník měl odevzdanou přihlášku a zaplacený roční příspěvek, aby byla platná jeho registrace. Informace k registraci dostanete e-mailem.

Platbu nám můžete dát během schůzek v hotovosti anebo ji proveďte prosím do 15.10. na náš střediskový bankovní účet 2000036045/2010, jako variabilní symbol uveďte datum narození Vašeho dítěte ve tvaru RRMMDD. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a „Podzimky – Žížaly“.

Co budou děti potřebovat s sebou? Páteční večeři, spacák, oblečení do klubovny i do přírody (prosím počítejte i s případným chladným a nepříznivým počasím), oblečení na spaní (jsou-li děti zvyklé spát s nějakou hračkou, tak přibalte i tu), nepromokavou bundu nebo pláštěnku, čepici, přezůvky, boty do přírody (ideálně nepromokavé, ale ne holinky), ešus (nebo jinou nádobu na jídlo) a příbor, hrneček, láhev na pití (0,75 – 1 l), hygienu (kartáček, pasta, hřeben), malý ručník, batůžek na výlet.

Kapesné nepotřebují děti žádné. Elektroniku a cenné věci prosím dětem s sebou nedávejte. Pakliže dítě bere nějaké léky, dejte je prosím nám 24. října před začátkem schůzky.

V případě dotazů se můžete obrátit na Lindu – linda@skaut.cz, 776 323 684.

Jako vždy se budeme moc těšit! A zde je motivační písnička.