Pot a dřina – již v sobotu v naší klubovně

V klubovně po dlouhé době proběhne brigáda! A to již tuto sobotu 19. května od 9 do 17,30 hodin.

Kdo přijde, nechť se ideálně předem hlásí ZDE.

Pokud se této výzvy nebojíte, dorazte! Akce je primárně určena pro skauty a skautky, rovery a rangers, Ostrorepi, rádkyně a rádce, střediskovou radu, všechny přátelé střediska a odvážné rodiče našich členů. Světlušky a vlčata této povinnosti prozatím chceme ušetřit.

V plánu máme různá vylepšení a údržbu naší klubovny, kontrolu táborového vybavení a možná dojde i na obávanou inventarizaci!  Na sebe pracovní oblečení a obutí, pokrývku hlavy a pracovní rukavice se jistě budou také hodit.

Za odvedenou práci vás čeká odměna v podobě polévky, chleba, sušenek a dobrého pocitu.

Pokud v sobotu již nemáte čas, zapište si do svých diářů předtáborovou balící brigádu na  víkend 15. – 17. června.

Těšíme se na všechny prácechtivé ruce!