PPP+Vinobraní v Litoměřicích

Dovolte mi, abych vám vyprávěl o roverském puťáku v Litoměřicích, kde se konalo Litoměřické vinobraní a Ostrovní festival kde jsme si to všichni moc užili.

Pátek 23. září 2011

O pátku vám toho asi moc nepovím, protože jsem dorazil až večer kolem 23:01 hodin ke klubovně litoměřických skautů. Klubovna na mě velice dobře zapůsobila hned na první dojem a nebylo to jen příjemné přivítání od Lukáše a Nik. Přibližně po hodině přišly do klubovny i Káťa s Karkulkou, které byly na koncertu Abba revival a poté jsme všichni odešli do dočasných lovišť. :)

Sobota 14. Září 2011

Ale v lovištích jsme nezůstali dlouho, protože už byla sobota kolem 8 hodiny a my jsme se chystaly na průzkum terezínské Malé pevnosti. Po neplánované snídani jsme se rozdělili na dvě bojové skupiny: I. Bojová skupina – Nik, Lukáš, Chips, Kýbl a já vyrazila podél Ohře do Terezína, prozkoumat pevnost.

II. Bojové skupině se nechtělo navštívit Malou pevnost a tak se vydali porozhlédnout do města a po návratu pak připravila rizoto k obědu, na kterém jsme si všichni pochutnali.

Po obědě jsme kolem 15 hodiny vyrazili na Ostrovní festival. Tam jsme zůstali až do 2 hodin do rána a skvěle jsme si ho užívali (včetně Vejvy a Šárky R., kteří dorazili až v sobotu). Předvedlo se mnoho známých interpretů, například: Žlutý pes, Tomáš Klus, Čechomor, Kryštof a další…

Když jsme se pak vrátili do klubovny tak jsme padli do spacáků a okamžitě usnuli.

Neděle 25. Září 2011

V neděli jsme se po probuzení a po snídani rozdělili do dvou skupin. Jedna odjela o něco dříve, druhá se v Litoměřicích ještě zdržela a navštívila dílnu ručního papíru.

Myslím si, že se tento puťák moc povedl a chtěl bych poděkovat organizátorům Niki a Lukymu.

zapsal Ušák

Tomáš Klus