Praha plná strašidel pro vlčata a Horaly 9.-11.1.2015 – info a přihlašování

Vlčata se již tradičně vydají druhý lednový víkend na šifrovací závod Praha plná strašidel, tentokrát i s oddílem Horalů. Kromě závodu v Praze navštívíme ještě armádní muzeum na Žižkově.

Spát budeme obě noci v Teplické klubovně, do Prahy jedeme pouze na sobotu. Cena bude 200kč. Zahrnuje jízdné, startovné a společné jídlo po celý víkend (pro vlčata výjimečně i večeře!). Akce začíná 9.1.2015 v 18:00 v klubovně, konec bude v neděli 11.1. v 10:00 opět u klubovny. S sebou budou všichni potřebovat teplé oblečení na celodenní pobyt venku, dobré boty, skautský kroj a šátek, TUŽKU, ZÁPISNÍK a čelovku (aby nebylo třeba hledat osvětlené místo k luštění). Doporučujeme také termosku s teplým čajem, protože závodu se účastní několik stovek skautů i veřejnosti, takže nějakému tomu čekání v zimě se nevyhneme.

Děti od 10 do 15 let potřebují jakýkoliv oficiální průkaz s fotografií, který obsahuje jejich fotografii, jméno a datum narozenípro získání slevy na vlak!

Přihlašování do 4.1.2015 23:59 zde – na pozdější přihlášky nebude brán zřetel z důvodu změn u Českých Drah, abychom dostali skupinovou jízdenku.

Odkaz na webové stránky závodu zde (doporučuji zejména prohlédnout příp. vytisknout šifry na trénování – my dodáme jeden výtisk do týmu a mapu Starého Města (se seznamem ulic)