Střelka jede do Prahy plné strašidel!!

PRAHA A PLNÁ STRAŠIDEL?!?! Kdy jindy to zažít, než 10. – 11. 1. 2015 !!

Když dorazíš ráno, 10.ledna 2015 v 7,30 ke klubovně, zažiješ nejstrašidelnější den a hlavně večer se svým rojem!

Co k takovému zážitku potřebuješ? Spacák a věci na spaní s hygienou v tašce, kterou si necháš v klubovně. Do batůžku na výlet si zabal svačinu na celý den, alespoň litrovou láhev s pitím, nějaké to kapesné (ale není vlastně třeba), tužku, zápisník, kapesníčky a na cestu se vstupným potřebujeme 200,- (v částce je rezerva, zcela jistě nám ještě něco zbude).

Na sebe si obleč skautské tričko, pohodlné zimní oblečení přizpůsobené počasí a hlavně botky, se kterýma zvládneš ťapat po pražských uličkách :)

Spát budeme v naší klubovně a 11. ledna 2015 přibližně v 11,00 se rozejdeme domů.

Dotazy a informace podávejte svým rádkyním anebo přímo Dáně (721 120 979, pelcova.dana@gmail.com ).

Takže třikrát BU BU BU a přihlašte se na nástěnce  nebo SMSkou rádkyním co nejdřív! :)