Prahou plnou strašidel alias lednová akce světlušek

Ze tmy jedné z pražských uliček vybíhá tříčlenná skupina. Udýchaně se zastaví pod lampou a jeden z nich vytahuje z kapsy malý sešitek. Nad ním se rozvíjí živá diskuse. „Říkám ti, je to pozpátku…“ „Ale ani náhodou, musíš číst každé třetí koukej …B…A…M…“

Netrvá dlouho a skupina se dohodne, vytáhne mapu a zkontroluje směr. Po chvilce strávené na světle se opět vrhají do temnoty, kde na ně čeká další ze strašidel

Sraz: pátek 12.1. v 17.00 v klubovně

Konec: neděle 14.1 v 8.30 tamtéž

S sebou: (do jedné krosny) spacák, věci na přespání, hygiena (kartáček na zuby, pasta, hřeben), páteční večeře, sobotní snídaně zápisník, tužka, teplé oblečení do města (čepice, rukavice, šála), pláštěnka, termoska (kdo má), menší batoh na chození po Praze, lahev na vodu (alespoň 1,5 litru), nůž (kdo má), 400,-

Přihlašování do středy 10.1. pomocí SMS

Kontakt: Křítek………724 939 198