Vlčácké Vánoce

Vánoce se kvapem blíží a malé Jedie čeká nelehký úkol, při kterém se vrátí v čase do doby, kdy se Teplicím říkalo Malá Paříž. Podaří se nám společně zachránit teplické prameny? Přijď nám pomoct i ty a prožij s námi předvánoční dobrodružství spojené s oddílovou večeří a předáváním dárků.

Sraz: pátek 6.12.2013 v 18.00 v klubovně

Konec: neděle 8.12.2013 v 10.00 tamtéž

Co budeš potřebovat? Pořádné oblečení, protože venku už vládne paní zima. Spacák a věci na spaní, ešus | misku a lžíci, hrneček, věci na plavání, hygienu, kroj (pokud nemáš, kroj ale tričko, vezmi si prosím alespoň to) a 100,- na plaveckou a jídlo od sobotní snídaně. Vezmi si také lahev na pití nebo termosku, určitě se bude hodit. Nezapomeň jeden dárek v maximální hodnotě 30,- pro své kamarády (dárky se budou losovat, každý si přiveze jeden) a můžeš přinést na ochutnávku něco málo domácího cukroví (pokud ještě nemáte napečeno, nevadí – upečeme si něco společně v sobotu).

Případné další informace získáte na e-mailu 23.smecka@skaut.cz.