Prosincová výprava vlčat za zvířátky

V termínu 9. – 11. 12. 2022 se vlčata vydají do Selského dvora Braňany (https://selskydvurbranany.cz/). Zde budeme celý víkend ubytovaní a vyzkoušíme si každodenní péči o místní zvířátka – poníky, oslíky, kozy, ovce, králíky, prasátka a další. V sobotu dojde také na výlet na místní kopec Kaňkov a nebude chybět poradní skála ani společné zpívání s kytarou.

Sraz: v pátek 9. 12. 2022 v 16:45 na vlakovém nádraží v Teplicích

Konec: v neděli 11. 12. 2022 v 13:40 na vlakovém nádraží v Teplicích

Účastnický poplatek: 250 Kč (vybíráme v hotovosti na nádraží)

Prosíme o příhlašování / omlouvání standardně prostřednictvím formuláře ZDE nejpozději do středy 7. 12. 2022 do 22:00,

Seznam vybavení: páteční večeře, karimatka, spacák, věci na spaní, funkční pláštěnku, podepsanou láhev na pití (1-1,5 litru, v případě termosky uděláme sebou na výlet i dostatek teplého čaje), zápisník, tužka, stezka (kdo má), kartáček na zuby s pastou, kapesníky, mýdlo, ručník, teplé oblečení na celý víkend, ešus, lžíce, hrneček, kapesné max 100,- Kč (bude možnost zakoupení drobného občerstvení přímo v areálu statku), malý batůžek na sobotní výlet. Ze skautských věcí by (kdo má) neměl chybět kroj, tričko ani šátek. Na nohy nepromokavé boty (kolem statku je hodně blátivo), do batohu navíc kecky na přezutí a pohyb po penzionu, přeběhy do restauace a hry v budovách. Na práci doporučujeme také nějaké starší / pracovní rukavice.

Vše zabalte, prosím, do jednoho batohu (tip: malý batůžek naplňte věcmi a dejte jej do krosny (zabere tak méně místa než složený), aby ho vlče uneslo, protože nás čeká cesta vlakem a autobusem a kousek pěšky.

Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry na nich nebude nejen příležitost, ale není to ani na akcích žádoucí.