První jarní výprava světlušek (20.března-21. března)

Přijde už Ti zima příliš dlouhá? Těšíš se na další pořádnou akci se světluškami? Chtěla by sis jít zaplavat či splnit nějakou odborku? Pak neváhej a přidej se k nám již tento víkend!

Sejdeme se v pátek 20. března v 17:00 hod v klubovně, odkud se vydáme do plavecké haly. V sobotu nás pak čeká výlet po okolí hradu Střekov, kde bude možnost splnit si některé odborky. S sebou budeš potřebovat: věci na přespání (spacák, pyžamo, hygienu), 220Kč , plavky, ručník, šampón, mýdlo, hřeben, rukávky (pokud jsi neplavec i pokud si svým plaváním nejsi příliš jistý), malý batůžek na sobotní výlet, láhev na pití (alespoň litrovou!), páteční večeři, oblečení na ven (dle počasí, počítej s tím, že může být trochu zima, mokro a že se můžeme umazat od bláta), baterku, zápisník, tužku, kpz, uzlovačku, oddílové triko se šátkem a dobrou náladu J. Končit pak budeme v sobotu 21. března v 18:00 hod opět v klubovně.

BUDEŠ-LI SE CHTÍT AKCE ZÚČASTNIT NAPIŠ TO PROSÍM SMS ZPRÁVOU ŠNEČCE (ADÉLA KLÍROVÁ) DO ČTVRTEČNÍCH 20:00 HOD!

Kontakt před akcí i během akce:

Adéla Klírová (Šnečka)                                                603 765 698

Tereza Mažári (Terka)                                                  603 205 776