Velikonoční prázdniny Horalů a Chaosu

Velikonoce Enigma trus

Velikonoční prázdniny 2.-6.4. 2015

Horalové a Chaose, na Velikonoční prázdniny po dlouhé době vyrazíme mimo Teplice, a to do Mařenic v Lužických horách. Těšte se!

Sraz: čtvrtek 2.4. v 10:30 na hlavním nádraží

Konec: pondělí 15:03 tamtéž

 S sebou: spacák, karimatku, pohorky, oblečení zejména na ven, přezůvky, baterku nebo čelovku, zápisník a tužku, jídlo na čtvrtek (večeře už bude společná), nůž, pláštěnku, plavky, ručník, hygiena, ešus a lžíci,lahev s pitím (alespoň 1 l), stezku nebo nováčka, malou lékárničku (máš-li), KPZ, uzlovačku, tři libovolné hádanky, luštěnky, šifry (křížovka, sudoku nebo cokoli podobného, k čemu máš řešení a nebo to dokážeš rozluštit), vše sbalené do jedné krosny a na sebe skautské tričko a šátek.

Přihlašujte se emailem Kopřivě (mrackova.lida@gmail.com) do 27.3. a do stejného termínu je také třeba uhradit poplatek 600,-Kč na účet střediska.