Říjnová akce světlušek 2. – 3. 10. 15

Pozor! Profesor Želvička stále není dopaden, takže přichází další světluškovská akce, kde se pokusíme zabránit tomu, aby provedl zase nějakou lumpárnu. Buď u toho i Ty!

Tentokrát přespíme v klubovně, proto si s sebou vezmi: spacák, oblečení na spaní, hygienu, oblečení na ven i dovnitř, sportovní oblečení – i boty na běhání a do tělocvičny (v sobotu se zúčastníme lehkoatletických závodů), lahev na pití, skautský kroj (kdo nemá, vezme si skautské tričko), pláštěnku, páteční večeři a 80,- Kč (sobotní jídlo, MHD).

Sejdeme se v pátek 2. 10. 15 v 17:30 v klubovně a končit budeme v sobotu 3. 10. 15, v 17:00 opět v klubovně.

Budeš-li se chtít akce zúčastnit, nezapomeň se zapsat na nástěnce, či nahlásit sms zprávou na jeden z níže uvedených kontaktů!

Kontakty:

Martina Součková (Máta)         605 463 274