Říjnový sportovní víkend vlčat

O víkendu 6.10. – 7.10.2017 se uskuteční další, tentokrát sportovní výprava našeho oddílu a začneme i s přípravou na Závody Vlčat a Světlušek (ZVaS), které se uskuteční na jaře.

Výpravu zahájíme v pátek přednáškou na velmi aktuální téma pro děti dnešní doby “Jsem on-line”, kde se kluci seznámí poutavou formou s nástrahami, které na dnešní generaci dětí čekají na internetu. Večer nás pak nemine naše poradní skála, kde přivítáme nováčky a předáme si všechny důležité nášivky, stezky a šátky. Přes noc budeme tentokrát v klubovně, maximálně ve stanech na zahradě, vše bude záležet jak se vejdeme do kluboven s ostatními oddíly, které na tento víkend mají také plánované akce.

V sobotu jsme se původně měli zúčastnit dalšího ročníku atletických závodů, které se ale kvůli rekonstrukci areálu v ZŠ Buzulucká nekonají, nicméně sportovní výkony naše vlčata neminou. Uspořádáme vlastní sportovní disciplíny, ve kterých půjde hlavně vyzkoušet své sportovní – a to nejen atletické – dovednosti, které budou více pasovat na přípravu letošního ročníku ZVaS. Součástí naší sportovní výpravy bude také návštěva plaveckého bazénu, po němž naší výpravu tentokrát již v sobotu večer ukončíme.

Sraz: v pátek v 16:30 v klubovně

Konec: sobota 19:00 v klubovně

Cena: 250,- Kč

Sebou klukům prosím zabalte:

večeři na pátek (jídlo na zbytek výpravy bude zajištěno), čelovku (nebo jinou baterku), spacák, karimatku, věci na spaní, rybičku nebo jiný nožík, nepromokavou bundu nebo funkční pláštěnku, ideálně skautský kroj a šátek (skautský kroj bude podmínkou předání nášivek apod. na poradní skále), případně skautské tričko, přezůvky (pokud nejsou trvale v klubovně), hrneček, ešus, lžíci, zápisník, tužku, stezku, kartáček na zuby s pastou, plavky, ručník, mýdlo, malý batůžek, kapesníky, podepsanou láhev na pití (tentokrát stačí láhev alespoň 1 l), teplé a sportovní oblečení na ven, čepici a sportovní boty na ven.

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí. Pokud by se Vaše vlče nemohlo/nechtělo zúčastnit celé akce, velmi doporučujeme alespoň účast na přednášce “Jsem on-line”. V tom případě prosíme o příspěvek ve výši 50,- kč/dítě.

Účast Vašeho vlčete potvrďte, prosíme, do úterý 3.10.2017 v připraveném formuláři .