Rodinný tábor s loupežníky

Na Labské Stráni bylo letos opravdu rušno – 3. – 9. srpna 2019 tu pobíhalo přes 40 loupežníků – nejmladšímu byly tři měsíce a nejstarší tu oslavil 53. narozeniny. Vše se točilo kolem Ronji, Matise, Borka a Birka. Loupežníci si vyrobili zbraně, ušili loupežnický oblek a pytlík na lup; podnikli pár výprav za pokladem a nakonec se naučili, že je lepší poctivě pracovat, než okrádat nebohé kolemjdoucí. Ostatně, podívejte se sami:

Loupežník Borka ukradl Matisovi poklad, nebojácní loupežníci z Matisovy bandy truhlu ukořistili zpět
Borka zastaven!
Našli jsme Ronju, už nebudeme krást!
Matis se smiřuje s tím, že už nebude loupit, ale pracovat
Plešek radí, kde se dají těžit zlaté mušle
Borka a Birk na dosah zlatý mušlím
Poctivě nalezené zlaté mušle
I oslava byla.. A na vosy jsme mysleli též…
Bosonohý chodníček na Rysí stezce v obležení dětí
Je po vydatném dešti, děti jsou nadšené
Dětský koutek u ohniště – strom a hromada hlíny
Závěrečný oheň
Všichni přežili – foto před odjezdem…