Roverská ,,Férová svačina“

Inspirovali jsme se projektem Férová snídaně, který má za úkol informovat veřejnost o výhodách používání Fair trade a regionálních potravin.

Sešli jsme se v pátek večer v klubovně a nakoupili potřebné, podle možností co nejvíce fair trade a regionální suroviny na plánovanou „svačinu.“ Poté jsme se pustili do vaření a povedlo se nám připravit třeba třešňovo-jahodovou bublaninu, čokoládové muffiny, zázvorovou limonádu nebo domácí brambůrky.

Samotná akce poté probíhala v sobotu v Duchcově v rámci akce Běh naděje a měla veskrze samé pozitivní ohlasy, největším hitem byla oblíbená Křítkova zázvorová limonáda, která dala zabrat i opravdu drsným chlapům.

Mimo to jsme se mohli zúčastnit dalších doprovodných aktivit na Běhu, například jsme si ověřili své znalosti v oboru zdravovědy a resuscitace u pravých odborníků.

Níže se můžete pokochat fotkami jak z příprav, tak ze samotné akce.