Závěrečné informace k táboru světlušek

Milé světlušky, vážení rodiče!

Dovolujeme si vám touto cestou předat závěrečné pokyny k táboru světlušek. Tábor začne v pátek 28. července, a to přesně v 9:00 hod, kdy se sejdeme se všemi zavazadly u klubovny. Zde dojde k podpisu prohlášení o bezinfekčnosti dítěte (tu musí podepsat zákonný zástupce dítěte, jeho účast je tedy nutná!), předání léků, kartiček pojištěnce a také chybějících lékařských posudků (bez nich není možné se tábora účastnit!).

S sebou by měly všechny světlušky mít:

  • vybavení odpovídající potřebám tábora (viz pokyny, které byly rozdávány s přihláškou na tábor a jsou k dohledání na našich internetových stránkách)
  • svačinu na páteční den (společná strava začíná až večeří)
  • kostým Robinsonky, který světluška využije na veškeré etapové části tábora (něco, co si bude moci světluška umazat a zničit)
  • jedlou bylinku v květináčku (např. bazalka, máta, meduňka, oregano, tymián, petržel, fialka, podběl…) – světluška by měla vědět, jak se rostlinka jmenuje a na co se používá a musí ji dovézt až na tábořiště zcela v pořádku 

Zpátky se vrátíme v pátek 11. srpna přibližně v 17:00 hod ke klubovně.

Ač by se mohlo zdát, že na robinsonovském táboře nám případné vši vadit nebudou, není tomu tak – prosím, před odjezdem na tábor důkladně prohlédněte světluškám hlavy (případně preventivně použijte šampon proti vším), předem vám za to děkujeme.

V případě dotazů se nebojte ozvat komukoli z vedení tábora, rády vám na všechny dotazy odpovíme!

Kontakty na vedoucí tábora

Vedoucí tábora             Adéla Klírová               603 765 698    klirova.adela@gmail.com

Zdravotnice                  Daniela Knorrová        603 267 890     deny@knorrovi.cz