Roverské aktivity poslední doby

O roverech na těchto webových stránkách obvykle není moc slyšet, navzdory tomu se však stále něco děje. V článku zjistíte, co jsme podnikali v posledních dvou uplynulých měsících.

V lednu jsme se vydali do hor přespat zde v iglů. V rámci této výpravy jsme si zkusili  chůzi na sněžnicích, stavbu „iglů“ potmě, rozdělávání ohně na sněhu a mnoho dalšího. Na tomto odkazu najdete Martinovy vypovídající fotky.

Schůzky byly naplněny různorodou činností, z níž vyčnívá převážně minulá schůzka, na které nám Ufon umožnil nahlédnout do tajů juda, a také ta poslední, na které jsme si zorganizovali s pomocí profíka Vejvy rychlou verzi tanečních.

Také jsme si dali společnou výzvu přežít týden bez elektroniky, s výjimkou nutných povinností – a pro většinu z nás to bylo velmi přínosné.

O dalším dění vás budeme průběžně informovat, mějte se krásně.