Schůzky vlčat v roce 2014/15

V novém roce se nám trochu změní složení družin, proto bylo potřeba upravit čas schůzek tak, aby vyhovoval co největšímu počtu členů. Již před prázdninami jsme avizovali, že zachováme 3 družiny a jejich schůzky budou letošní rok probíhat dle následujícího rozvrhu (třídy v závorce bereme dle nového šk. roku), přičemž začínat budeme již první týden v zaří:

  • úterý 16:30-18:00 (nová družina složená z třeťáků a čtvrťáků) – vede Vejva
  • středa 17:00-18:30 Rysové (páťáci) – vede Verča
  • pátek 16:30-18:00 Káňata (druháci a prvňáci, kteří přišli ze Žížal) – vede Ušák

Každý vedoucí bude doplněn o dalšího rádce, nicméně momentálně nemáme informace o školních rozvrzích atd., proto nejsme aktuálně schopni určit kdo z dalších rádců se bude věnovat té a té družině.

V případě, že se vám nebude z organizačních důvodů hodit termín schůzek, je možná (po dohodě s ostatními rodiči) domluva s rádcem o možnosti posunutí schůzek o +/- 30 min.. Změnu družiny bychom řešili až v krajním případě neboť program bude připravován s ohledem na věkovou kategorii, pro níž je schůzka určena.

Prosíme pokud někdo ví, že již naše schůzky nebude navštěvovat, dejte nám vědět e-mailem na 23.smecka@skaut.cz, abychom volné místo mohli nabídnout nováčkům.