Žížaly se těší na nové kamarády!

Vážení rodiče,

protože nám některé děti odrostly a přešly k vlčatům a světluškám, uvolnila se nám místa v oddíle a rádi bychom přijali nové členy.

Je-li Vašemu dítěti mezi 5 – 7 lety, může přijít mezi nás! Počet míst je omezen!

První schůzku máme v pátek 12. září od 16:15 do 17:45 v teplické klubovně (Aloise Jiráska 1961, 415 01 Teplice – ukázat na mapě). Co s sebou na schůzku/schůzky? Stačí bačkory a pití pro Vaše dítko.

Před schůzkou Vás zveme na informační setkání, kde se můžete zeptat osobně na cokoliv, co Vás zajímá, a také se dozvíte data různých akcí a jiné užitečné informace. Informační setkání začne v 15:30.

Pakliže se nebudete moci dostavit, můžete v případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o přihlášení se do oddílu kontaktovat Lindu, vůdkyni oddílu, na adrese linda@skaut.cz nebo na čísle 776 323 684.

Budeme se těšit!