Skautský ples 2020

Již potřetí, tentokrát v duchu proslulého muzikálu Jesus Christ Superstar. 22. 2. 2020 od 20:00 do 02:00

Sokolovna Trnovany (Palackého 27, 41501 Teplice)

Vstupné: 200 Kč, vstupenky k prodeji ZDE.

K tanci zahraje kapela Hambaeros, moderovat bude známé duo Jonáš Řebíček a Anna Benešová. Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na předtančení pod vedením Any Vavanové, bohatou tombolu, půlnoční překvapení, domácí občerstvení z roverské a Martinovy kuchyně a mnoho dalšího.

Veškeré potřebné podrobnosti najdete, když rozkliknete celý článek.

Vše bude probíhat jako v minulých letech – jednoduše přijdete na místo konání a u vchodu nahlásíte vaše jméno. Pokud jste si koupili více lístků, prosíme vás, abyste pokud možno přišli pohromadě s vaší skupinou/doprovodem, pro usnadnění práce při kontrole seznamu.

  • 19:30 – otevření sálu
  • 20:00 – úvodní slovo
  • 20:05 – předtančení skautek
  • 20:10 – start kapely Hambaeros
  • 21:00 – Viva Jump
  • 22:30 – výdej tomboly
  • 00:00 – půlnoční překvapení
  • 00:10 – DJ party
  • 01:30 – konec

Pocházíte z daleka a nemáte domluvené žádné kamarády, u kterých můžete přespat?
Nabízíme ubytovaní ve skautské klubovně.
Co proto musíte udělat? Kontaktujte Ančovičku přes email paninaslanina@seznam.cz nebo přes messenger a oznamte jí své plány, kolik vás bude a kdy v neděli plánujete odjíždět.

S sebou si zabalte spacák. V klubovně je k dispozici kuchyňka, studená sprcha, matrace na spaní (pokud nebude moc lidí, pokud chcete mít jistotu, karimatka se hodí) a snad i topení.

Samozřejmostí je, že si po přespání prostor, který jste obývali, uklidíte, a kdyby vám to nestačilo, v neděli po plese se nám budou hodit pomocné ruce při úklidu sokolovny, takže pokud se budete chtít přidat, jste vítáni.

Kapela Hambaeros

Trailer na film Jesus Christ Superstar, který náš ples letos tématicky zastřeší.