Fotografie z lednové výpravy Horalů

Rok 2020 začal pro Horaly netradičně, nejeli jsme na hory (jen na horu) a navíc jsme se potkali s Velkým oddílem Pražské sedmičky ze střediska Polaris.

Společně s holčičím oddílem jsme absolvovali lov pokladu podle indicií od světoznámých rapperů MC Indiany a Lil‘ Jonese, který nás spletí seznamovacích hor dovedl až na Bořeň. Tam jsme mohli společně otevřít Truhlu Osudu a odmotat si z Ruličky Pravdy. Program, připravili společně Honza a vedoucí z Prahy – Želva a Jožina, děkujeme.

Kromě výletu jsme oddílu odhalili novou kratochvíli – karty Magic. (Magic The Gathering). Díky štědrému daru od Jardy (resp. ochodu Černý rytíř) jsme získali sadu pro každého člena a další bonusové karty a hra Magic nás tedy bude provázet oddílovým životem v následujících měsících (podle toho, jak dlouho Vás to bude bavit.) Nějaké záběry ze hry naleznete na fotkách z výpravy.

A konečně, slíbené foto.