Škola superhrdinů – podzimní prázdniny vlčat a světlušek

O podzimních prázdninách ve dnech 25.10.-29.10.2017 se uskuteční další výprava oddílu vlčat a oddílu světlušek, tentokrát do Liberce. Pokud se chce vaše vlče nebo světluška stát superhrdinou, má jedinečnou příležitost. Na výpravě nebudou chybět výpravy do přírody ani za poznáním tajuplností vědy a techniky.

Sraz: ve středu 25.10.2017 v odpoledních hodinách – přesný čas a místo srazu bude ještě upřesněno účastníkům v závislosti na dopravě

Konec: v neděli 29.10.2017 v odpoledních hodinách s tím, že také místo a čas příjezdu bude upřesněno ještě před akcí

Cena: 800,- Kč. Protože se jedná o akci dotovanou střediskem (dotace na tuto akci je přibližně 10 tis. Kč), prosíme Vás tentokrát o uhrazení příspěvku na účet našeho střediska 2000036045/2010 (FIO). Jako variabilní symbol, prosím, uveďte datum narození Vašeho dítěte a ideálně do poznámky pro příjemce uveďte “jméno, podzimky”.

Doporučené vybavení na akci:

svačina a večeře na středu (jídlo na zbytek výpravy bude zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), spacák, karimatka, věci na spaní, rybička nebo jiný nožík, nepromokavá bunda, funkční pláštěnka, skautské tričko, šátek a ideálně také skautský kroj (kdo má), přezůvky, hrneček, ešus, lžíce, zápisník, tužka, stezka (Nováček), kartáček na zuby s pastou, malý batůžek na jednodenní výlety, kapesníky, podepsanou láhev na pití (tentokrát stačí láhev alespoň 1 l), teplé oblečení na ven i oblečení do klubovny (včetně náhradního oblečení), čepice.

Vše zabalte ideálně do jednoho batohu/zavazadla tak, aby věci bylo Vaše dítě schopné přenést do klubovny v Liberci, kde budeme po celou dobu ubytovaní a odkud budeme vyrážet na jednodenní výlety. Malý batůžek doporučujeme naplnit věcmi a dát dovnitř do krosny jen se spacákem, vejde se tam tak lépe, než když je tam složený prázdný, nebo ho prázdný připnout na krosnu (plný akorát převažuje a plete se).

Jakoukoliv elektroniku není třeba ani tentokrát brát, pro případný kontakt budou k dispozici vedoucí.

KAPACITA AKCE PRO VLČATA JIŽ BYLA NAPLNĚNA, MÍSTO PRO POSLEDNÍ SVĚTLUŠKU!

O potvrzení účasti Vašeho vlčete nebo světslušky včetně zaplacení příspěvku, prosíme, do pátku 20.10.2017 v tomto připraveném formuláři ZDE. Maximální počet dětí je tentokrát omezen kapacitou klubovny v Liberci na 30 dětí.