Světlušky a vlčata na Praze plné strašidel

V sobotu 14.1. jsme vyrazili společně do Prahy, kde jsme se zúčastnili soutěže „Praha plná strašidel.“Naše družinky luštily šifry jako o život a nakonec dopadly takto:
Káňata skončila na 3. místě, což je dosud nejlepší výsledek, jakého jsme za léta účasti v této soutěži dosáhli, gratulujeme! Startovní karta Kamzíků byla bohužel ztracena pořadateli, ale svým výkonem by se zařadili vedle Káňat na 3. místo, takže gratulujeme i jim.
Z dalších soutěžních družin skončily Včelky na 39. místě, Vetřelci na 70. místě a naši rádci a rádkyně skončili ve svých kategoriích na 8. a 50. Místě. Příští rok doufáme v další dobré výsledky a těšíme se na stejně hojnou účast jako letos – naše výprava měla téměř 60 členů.

Reportáž z akce ve Zprávičkách na „Déčku“ můžete zhlédnout zde.

Kategorie veřejnost a dospělí, ve kterých startovali všichni ostatní ještě nemají zveřejněné výsledky.

Článek pro Vás sepsala Áňa.