Vlčata také v únoru vyrazila na výpravu

O víkendu 3.-5.1. se i vlčata vydala vstříc dobrodružstvím, kterých nebylo málo.

P1050101 - kopieV pátek jsme se sešli na nádraží a vyrazili do Neštěmic, kde jsme byli celý víkend ubytovaní. Ještě večer jsme stihli velký pogový turnaj, v němž kluci využili pogy získávané na schůzkách i výpravách již od října. Vítězem turnaje byl Ondra, ale i všichni ostatní bojovali statečně a prokázali, že se nebojí trochu riskovat.

Sobota byla plná radovánek ve sněhu. Vyrazili jsme za město, kde jsme navštívili místní ledopád, ke kterému ovšem nevedla žádná cesta. Vlčata se však nezalekla a slezla k ledopádu i tak a následně si dala závod zpět nahoru. Byl to urputný boj, protože to klouzalo, ale nakonec se všichni dostali úspěšně až nahoru. Cestou jsme si také užili pár sněhových bitev, soutěž v házení i koulení sněhových koulí a klouzání po sněhu. Odpoledne všichni pomohli s vařením oběda i večeře a pomohli nám nakrájet cibuli i oškrábat brambory. Než se vše dovařilo, dozvěděli jsme se něco málo sobě a zahráli si pár her v klubovně. Večer jsme při svíčkách přivítali nováčka Pepu. Tomu jsme předali jeho Nováčkovskou zkoušku, předali šátek Ondrovi, který svého „nováčka“ úspěšně dokončil i pár odborek. Na závěr dne jsme trochu poupravili naše oddílová pravidla.

Neděle již byla v duchu balení a uklízení, ale i tak jsme stihli pár her, než jsme vyrazili na vlak.

Fotografie z výpravy jsou již v počítači v klubovně a čekají spolu s fotkami z ostatních výprav na Vaše flash karty.