Světlušky ze Střelky hledají nové kamarádky!

Po úspěšném návratu z tábora by světlušky z 24. roje světlušek Střelka rády do svých řad přijaly nové kamarádky. Uvítají všechna děvčata ve věku 6-10 let.

V oddíle je aktuálně 22 děvčat a rád by své řady ještě rozšířil. Náplní oddílu jsou každý týden pravidelné schůzky (1,5 hodiny týdně) a minimálně jednou měsíčně víkendová akce (výlety do přírody, návštěva nějakého jiného města či třeba tvořivé dopoledne). Na schůzkách i akcích zažívají členky oddílu mnohá dobrodružství (například poprvé spí pod stanem), hrají různé hry, ale především se učí samostatnosti. Krom toho vládne mezi členkami velmi přátelská atmosféra a každým programem jsou vedeny k tomu, aby spolupracovaly a vzájemně se respektovaly.

Jak to všechno v praxi vypadá, si můžete prohlédnout na naší webové stránce https://www.skautiteplice.cz pod záložkou 24. roj světlušek Střelka, kam jsou po každé akci přidávány fotky z dané akce a krátký článek o tom, jak akce probíhala. Zde také najdete kontakty na vedení oddílu, časy našich pravidelných schůzek či informace o nejbližších akcích oddílu.

Pokud Vás informace o oddíle zaujaly, tak neváhejte a přiveďte svou dceru již v pátek 16. září v 16:00 hod na adresu Aloise Jiráska 1961, kde se nachází naše klubovna. Zde se bude moci Vaše dcera zúčastnit úvodní hry k novému školnímu roku a vyzkoušet si, zda by se jí s námi líbilo. V případě jakýchkoli dotazů a pro více informací kontaktujte vůdkyni oddílu Adélu Klírovou na e-mail klirova.adela@gmail.com.