Zahajovací výprava vlčat

O víkendu 16. – 18.9. se vlčata vypraví na první výpravu tohoto roku. A mají se na co těšit! Vyrazíme do Krušných hor a, pokud nám bude přát počasí, přespíme pod širákem. Cestou si sami uvaříme a trasou navážeme na naši závěrečnou výpravu z minulého roku. Tetokrát ovšem nebudeme na Flájích začínat, ale končit.

Sraz: Pátek 16.9.2016 v 18:00 v klubovně

Konec: Neděle 18.9.2016 v 17:00 na nádraží

Cena: 200,- Kč/osobu

Vybavení:  večeře na pátek (jídlo na zbytek výpravy bude zajištěno), čelovka (nebo jiná baterka), karimatka, spacák, rybička, věci na spaní, teplé oblečení do přírody, čepice, rukavice, nepromokavá bunda, funkční pláštěnka, skautské tričko nebo kroj (stačí jedno z toho, lepší kroj, kdo má), pevné boty (nepromokavé a „vyšláplé“), přezůvky, hrneček, ešus, lžíci, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5 litru – bude potřeba na pití i vaření), zápisník, tužka, stezka, kartáček na zuby s pastou.

V pátek budeme ubytovaní v klubovně v Teplicích a v sobotu se vydáme na výpravu do Krušných hor s přespáním pod širákem. Věci zabalte klukům (ideálně když budou kluci balit s vámi) do batohu/krosny tak, aby je bylo schopné nést dva dny, a aby v krosně zbylo trochu místa na společné jídlo.

Účast hlašte svým rádcům nejpozději do středy 14.9. (osobně, e.mailem či na mobil), ať můžeme nakoupit předem a neztrácíme čas na samotné výpravě.

Těšíme se, že se tam se všemi potkáme a seznámíme se napříč družinami.