Tábor světlušek aktuálně

7.8.2016

Milí rodiče, (opožděně, ale přesto)  poslušně hlásíme, že jsme v pořádku dorazily, zahájily čarodějnou etapovku, prožily dvě krásné noci plné hvězd a dva ohně s pěknou atmosférou. Naučily jsme se už pár novych dovedností a další budou následovat, například čarodějnickou písničku, rozdělávání ohně, či sekání dřeva. Všechny máme amulety a pomahame hodným čarodějkám. Na stýskáni není čas a navíc tu skvěle vaří, tak na rodiče si tu nikdo (skoro) ani nevzpomene.. zítra nás čeká celodenní výlet – průzkumná výprava.

Bohužel naše kouzla nejsou silná natolik, abychom zprovoznili internet na počítači, tak alespoň prozatím tyto mobilní zprávy bez fotodokumentace, ale nebojte, poctivě vše fotíme. Postupem tábora snad budou zprávy přibývat, čím níž, tim novější, tak sem můžete občas kouknout a rolovat dolů. ..

16.8.2016

Svetlusky dnes premohly posledního z demonu a zitra se vydávají na dalekou pouť s cílem zničit Centrum zla. Držte nám tedy prosím pěsti, ať dobro zvítězí!

Mame za sebou dvě celodenní výpravy- pruzkumnou do Hrenska a Janova (16km)  a plaveckou do Děčína (14km) . Oba výlety jsme si krásně uzily a počasí nám přálo. Každý den v táboře porazime jednoho až tři démony, zvladame sporty, odborky, chození na dřevo a vodu a hlavně pořád jíme samé mnamky od Svetlanky (a Kytky a Martina). O víkendu také proběhl slibovy oheň, který se moc povedl a krásně hřál.

Holky také objevily kouzlo hraní si s batolaty a krásně se starají o malou Elišku, která si tábor maximálně užívá.

Moc děkujeme všem, kdo na nás myslí, dnes přišel každé svetlusce alespoň jeden (nebo rovnou i čtyři) pohled či dopis, to bylo radosti!

Stále hodně fotime a bohužel stále neumíme zprovoznit internet v počítači (neni tu na to skoro signál) , takže fotky budou po táboře, alespoň se na ně budeme více těšit…

 

 

Napsat komentář