Výběr fotografií z tábora skautek

Letošní tábor se nesl ve znamení příběhu Tobiáše Lolnesse. V článku najdete spoustu fotografií a krátké shrnutí celého tábora.

Staly jsme se dvoumilimetrovými lidmi na stromě a byly rozděleny do tří rodin, které se snažily uživit se. Každý večer se scházela Rada stromu, kde se hlasovalo o změnách a návrzích, dokud ji ovšem Jo Mitch nezrušil. Ale nakonec vše dobře dopadlo, zlo bylo potrestáno a rodiny mohou dál žít na stromě, který už nehyzdí a neničí Jo Mitchův kráter na těžbu mízy. Radu stromu jsme obnovily a Kámen stromu vrátily tam, kam patří.

Mimo to jsme se taky koupaly, vyráběly sešity, kofoláčky, naušnice a šály, sekaly dřevo, dělaly ohně, praly si prádlo, plnily výzvu 24 hodin na stromě, vařily, hrály Lagori a spoustu dalších věcí. Tábořiště v sadu se nakonec osvědčilo a počasí nám téměř celou dobu přálo.

Ač tu bylo jen patnáct a později už jen třináct účastnic, myslím, že všichni si z tohoto tábora  odvážíme samé hezké vzpomínky. Díky vám všem a doufám, že se nám něco podobného podaří zopakovat i příště!

Kory