Tábor světlušek – domácí příprava a pár informací k táboru

Vážení rodiče, milé světlušky,

tématem našeho letošního tábora jsou Robinsonky na ostrově zvířátek.

Pro přežití na světluškovském táboře bude tedy potřeba s sebou přibalit následující:

  • do kufru kostým Robinsonky, který světluška využije na veškeré etapové části tábora (vzhled necháme na Vás, věříme totiž, že máte dostatek fantazie, které můžete dát volný průtok ☺ Inspirovat se můžete filmem Trosečník, knihou Robinson Crusoe, nebo pohádkou Robinson Crusoe na ostrově zvířátek. Ideální je něco, co se dá nosit za jakéhokoli počasí – aby v kostýmu samotném nebylo horko i se v chladnu dalo vzít přes jiné oblečení)
  • s sebou do batůžku / do ruky na cestu jedlou bylinku v květináčku (např. bazalka, máta, meduňka, oregano, tymián, petržel, fialka, podběl…) – světluška by měla vědět, jak se rostlinka jmenuje a na co se používá a musí ji dovézt až na tábořiště zcela v pořádku 
  • do batůžku dobře vybavenou, přesto co nejskladnější KPZku (krabičku poslední záchrany)

Ač by se mohlo zdát, že na robinsonovském táboře nám případné vši vadit nebudou, není tomu tak – prosím, před odjezdem na tábor důkladně prohlédněte světluškám hlavy (případně preventivně použijte šampon proti vším), předem vám za to děkujeme.

Dále připomínáme, že do konce května je třeba uhradit táborový poplatek ve výši 3000 Kč na střediskový účet č. 2000036045/2010 (Fio). Jako variabilní symbol uvádějte rodné číslo dítěte bez čísel za lomítkem. Platba po tomto termínu bude o 200 Kč vyšší. Platbu na fakturu lze zařídit (takový požadavek zašlete co nejdříve s fakturačními údaji na mail pavel.seiner@gmail.com).

Dříve zveřejněné informace o našem táboře naleznete TADY, konkrétní pokyny k odjezdu budou včas zveřejněny na našem webu.

Těšíme se na vás!