Brigáda v klubovně již tuto neděli

V klubovně po dlouhé době proběhne brigáda! A to již tuto neděli 21. května od 9 do 18 hodin.

Pokud se této výzvy nebojíte, dorazte! Akce je primárně určena pro Horaly, rovery a rangers,Ostrorepi, rádkyně a rádce, střediskovou radu, všechny přátelé střediska a odvážné rodiče našich členů. Skautky mají tou dobou výpravu, a světlušky a vlčata této povinnosti prozatím chceme ušetřit.

V plánu máme různá vylepšení a údržbu naší klubovny, kontrolu táborového vybavení a možná dojde i na obávanou inventarizaci!  Na sebe pracovní oblečení a obutí a pracovní rukavice se jistě budou také hodit.

Za odvedenou práci vás čeká odměna v podobě oběda od Vejvy, šťávy, svačiny a dobrého pocitu.

Pokud tento víkend již nemáte čas, zapište si do svých diářů předtáborovou balící brigádu na  neděli 18. června od 9 do 18ti hod.