Tábor světlušek: Informace před odjezdem

Odjezd

  • K odjezdu se sejdeme v neděli 28. července 2013 ve 14:30 před skautskou klubovnou.
  • Zavazadla pojedou autem, s dětmi se na tábořiště vypravíme autobusem.
  • Není třeba malých batůžků na cestu, potrvá necelou hodinu.

Návrat

v neděli 11. 8. předpokládáme v časném odpoledni (mezi druhou a čtvrtou hodinou); přesný čas se dozvíte z pohlednice či smsky cca v polovině tábora.

Požadavky na vybavení nad rámec informací v přihlášce

  • Bezinfekčnost Vám dáme podepsat těsně před odjezdem, netřeba se obávat.
  • Souhlas s poskytováním informací a péče: Platná legislativa neumožňuje, aby lékař v případě úrazu dítěte vedoucím poskytl informace o jeho stavu. Prosíme proto o vyplnění formuláře souhlasu, bez něj dítě na tábor nepřijmeme. Souhlas najdete na http://goo.gl/1lI4V.
  • Dětský občanský průkaz: Vzhledem k blízkosti státních hranic a turistické atraktivitě německé strany Krušných hor se plánujeme pohybovat i za hranicemi. Prosíme proto, zajistěte dětem jejich občanský průkaz (jedná se o novinku z roku 2012). Průkaz se vyřizuje stejně jako ten normální, postup je uveden třeba na idnes.cz: goo.gl/hHwd0. Vystavení může trvat až měsíc. Samozřejmě je možné mít vlastní cestovní pas.
  • 10 eur: Prosím, kromě kapesného v korunách dejte dětem i cca 10 eur; během výletu do Německa to jistě poslouží třeba na zmrzlinu nebo pohlednici.