Závěrečná výprava vlčat 21.-23.6.2013

Tradičně s koncem školního roku proběhne závěrečná výprava smečky, tentokráte do indické džungle. Někdo se v ní objeví poprvé a stejně jako Mauglí začne cestu po vlčácké stezce. Jiní už smečce odrostli a je na čase, aby je vypustila na dobrodružství ve skautském oddíle.

Sraz: v pátek 21.6. v 18.00 ve skautské klubovně.

Konec: v neděli 23.6. v 15.00 opět do klubovny

S sebou: 150Kč na jídlo-vlak-plaveckou, vybavení na spaní venku – karimatka, spacák, teplá čepice, tepláky (k dispozici budou i oddílové stany), ešus/misku a lžíci, čelovku nebo jinou svítilnu, večeři na první den, litrovou láhev s pitím, pohorky, pláštěnku, oblečení na ven, vybavení na plavání, kroj nebo tričko se šátkem (kdo již má). Vše by mělo být v jednom batohu.

Ti kteří mají schůzky mohou na výpravu rovnou navázat, schůzky se konat budou normálně.

V případě špatného počasí budeme přespávat oba dny v klubovně.