Tábor světlušek skoro za dveřmi …

Milé světlušky, vážení rodiče!

Dovolujeme si vám touto cestou předat závěrečné pokyny k táboru světlušek. Tábor začne v sobotu 6. srpna a to přesně v 8:00 hod, kdy se sejdeme se všemi zavazadly u klubovny. Zde dojde k podpisu prohlášení o bezinfekčnosti dítěte, předání léků i kartiček pojištěnce a závěrečnému rozloučení. S sebou by měly všechny světlušky mít:

vybavení odpovídající potřebám tábora (viz pokyny, které byly rozdávány s přihláškou na tábor a jsou k dohledání na našich internetových stránkách)

svačinu na sobotní den (společná strava začíná až večeří)

nějaký pláštík, který bude sloužit jako kostým čarodějky. Stačí obyčejné staré prostěradlo, či něco v tom stylu (něco málo pracného, co si bude moci světluška umazat a zničit).

Zpátky se vrátíme v sobotu 20. srpna v 15:30 hod ke klubovně, kde nás bude čekat vykládání náklaďáku, u kterého se nám bude hodit každá pomocná ruka, přeci jen jsme pouze světlušky (Čímž chceme všechny rodiče poprosit, aby dorazili v hojném počtu a s vykládáním nám pomohli. Za každou pomoc předem děkujeme!). A pokud vyložení zvládneme, tak se již budeme moci vydat plny zážitků domů.

V případě dotazů se nebojte ozvat komukoli z vedení tábora, rády vám na všechny dotazy odpovíme!

Kontakty na vedoucí tábora

Vedoucí tábora             Adéla Klírová               603 765 698    klirova.adela@gmail.com

Zástupce vedoucí        Martina Součková        605 463 274    marti.souckova2@gmail.com

Zdravotnice                  Lenka Seinerová         728 184 827    lenki.tce@gmail.com