Teplickým rodičům: Pomozte nám k městské dotaci!

Vážení rodiče a přátelé našeho střediska,
stejně jako v předchozích letech k vám máme prosbu, jejíž ne/splnění zásadně ovlivní financování naší činnosti s dětmi a výši ceny akcí, které pro ně pořádáme.

Možná víte, že naprostá většina našeho rozpočtu je kryta z městské dotace. Zastupitelstvo  rozhodlo o zavedení opatření proti „černým duším“ a na každé takto dotované dítě vyžaduje prohlášení od rodiče. 

Prosíme proto Vás, kteří bydlíte v Teplicích a Váš syn/dcera má (kdykoli během roku 2023) mezi 5 a 18 lety, o vyplnění, podepsání a odevzdání prohlášení. Předtištěné formuláře jsou už teď k dispozici u rádců družin Vašeho dítěte; prázdný formulář si můžete stáhnout níže.

Věc má ještě jeden háček: formulář není možné podepsat ve více než jedné organizaci; peníze by pak nedostal nikdo. Vzhledem k tomu, že jsme čistě dobrovolnickou organizací a ceny akcí pro děti máme hluboko pod průměrem ostatních, věříme, že podpisem podpoříte právě nás. Vyplněné formuláře odevzdávejte na schůzkách svých dětí rádcům/rádkyním, od nich se již dostane k Verče Holzknechtové (606 161 920, v.holzknechtova@seznam.cz).

Velice Vám děkujeme za pomoc a přejeme Vám i Vašim dětem vše dobré!

Prohlaseni-2022-blank