Tvůrčí den alias pomoc nové klubovně!

Chtěla bys také nějak pomoci stavbě nové klubovny? Udělat dobrý skutek pro všechny skauty z našeho střediska? Máš tedy jedinečnou příležitost, jak pomoci: Přijď letos na Tvůrčí den vyrobit, co nejhezčí výrobky, které následně budeš moci vydražit v aukci pro rodiče a přátele střediska! Výtěžek z akce pak půjde přímo na projekt nové klubovny. A neboj, pokud by sis ráda během Tvůrčí dne vyrobila i nějaký ten dárek k Vánocům, příležitost také dostaneš ;).

Sraz: 8. 12. 2017 v 18:00 v klubovně

Co sebou: Vlastní večeři pátek a oběd na sobotní den (společně budeme pouze snídat, případně bude připraveno menší občerstvení na sobotní den), spacák, věci na přespání, hygiena, 50,- Kč

Tvůrčí den bude, jak již bylo zmiňováno, ukončen netradičním způsobem. Bude po něm totiž následovat aukce výrobků, na kterou srdečně zveme všechny rodiče! Aukce bude začínat v sobotu 9. 12 v 15:30, konec pak předpokládáme v 16:30.

Chceš-li, můžeš na aukci dokonce donést nějaký vlastní výrobek z domova a ten zde sama též vydražit. Tato část je ovšem ryze dobrovolná.

Těšíme se na Vás!

!!! Zapište se prosím na nástěnku, ať víme kolik materiálu bude potřeba pořídit!!!

Kontakty:

Adéla Klírová (Šnečka)                                                                                 603 765 698