Lezecká vlčácká výprava

O víkendu 9.12.-10.12.2017 se uskuteční další výprava 23. smečky vlčat, na které naše vlčata vyzkouší, možná poprvé ve svém životě, krásu i nástrahy lezení, protože hlavním cílem naší výpravy bude lezecká stěna v Ústí nad Labem. O děti není potřeba se bát, lezení proběhne pod dohledem zkušených lezců a budou použity všechny techniky jištění při lezení. Na výpravě nebude chybět ani jízda lanovkou, procházka podzimní přírodou a v neděli si vlčata v Teplicích vyzkouší zjednodušenou verzi městské hry Vyzvědači.

Sraz: v sobotu 9.12.2017 v 8:15 na nádraží v Teplicích

Konec: v neděli 10.12.2017 v 16:00 v klubovně

Cena: 300,- Kč (vybíráme na nádraží v hotovosti)

Vybavení:

  1. V týdnu během Družinovek nebo v pátek 8.12.2017 v čase 18:30-19:00 přineste do klubovny spacák, věci na spaní v klubovně, hygienu, ešus, hrníček, lžíci, kroj (v sobotu půjdeme na poradní skálu), čelovku, případně náhradní oblečení (které stejně ale většina vlčat nepoužije :-) ), vše ideálně zabalené do jedné tašky.
  2. S sebou na nádraží vše zabalené v jednom batůžku přineste kapesníky, pití na celý den, jídlo na celý den (první společné jídlo bude sobotní večeře), sportovní oblečení do tělocvičny, stezku, zápisník, tužku, pláštěnku, na sobě ať má vlče skautské tričko (případně kroj kdo v něm chce jít již na výpravu), oblečení na celý den venku, skautský šátek (kdo má), čepici.

Prosíme Vás o potvrzení účasti/neúčasti do pátku 1.12.2017 přes přihlašovací formulář zde: https://goo.gl/forms/Nvp68nDxVv8kN2gA3  .