Únorová výprava alias bůh Chiryo nás potřebuje!

Slyšeli jste to? Bohyně světa Kankyo našla místo, kde ještě lidé věří v její moc! Avšak… Potřebuje naši pomoc k tomu, aby zde mohla vybudovat nový svět! A kde, že to místo je? No přeci u nás, nedaleko posvátného vršku Komáří vížka! Přidáš se k nám a pomůžeš jí?

Sraz: Sobota 4. února 8:55 hod na Benešově náměstí u Kašny

Konec: Sobota 4. února 16:45 hod tamtéž

S sebou budeš potřebovat: 30 Kč, které vybereme na autobus + kapesné na čaj, svačinu na celý den, láhev na pití (alespoň litrovou, nejlépe termosku), oblečení na hory (dle počasí, dostatečně teplé, abys v něm zvládla několikahodinový pobyt v našich Krušných horách, čili nejlépe i náhradní rukavice, ponožky a nějaký šátek na krk), baterku, zápisník, tužku, kpz, uzlovačku. Máš-li nějaký menší kluzák na sníh, který se ti vejde do batůžku a nebude pro tebe během výletu přítěží, určitě si ho také přibal, je možné, že se ti bude hodit.

Chceš-li se akce zúčastnit, nahlas se prosím sms zprávou do čtvrtka 2. února do 23:59 Šnečce (viz kontakty níže).

Kontakty:

Adéla Klírová (Šnečka)                                                          603 765 698