Únorová výprava vlčat 3.-5.2.

Během víkendu se podíváme na krásné Fričovy vodopády v Neštěmicích, cestou také narazíme na několik krásných vyhlídek a jeden pramen. Zahrajeme si turnaj s pogy, které sbíráte na schůzkách a akcích, takže je určitě nenechte doma. Také dojde na úpravy našich pravidel i vyhlášení bodování za první pololetí. Máte se na co těšit. A my se těšíme na vás.

Sraz: Pátek  3.2. v 16:45 nádraží Teplice

Konec: Neděle 5.2. ve 14:20 tamtéž

Cena: 300 Kč

Sebou: páteční večeři, spacák, karimatku, teplé oblečení (rukavice – ideálně dvoje, oteplovačky, čepice atd. na hry ve sněhu a se sněhem), nepromokavé boty, ešus, lžíci, hrnek, přezůvky, šátek, stezku, zápisník a tužku, pogy a házečky (jen ty vyhrané, ne dokoupené), kartáček na zuby a pastu, baterka, lahev na pití (termosku), kroj a skautské tričko (kdo má)

Spát obě noci budeme ve skautské klubovně v Neštěmicích, takže si vše zabalte do jednoho batohu, ať to dobře poberete. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte zeptat svých rádců.

Přihlašujte nebo omluvejte se přes formulář zde do úterý 31.1. 12:00 (později přijímáme pouze náhradníky).