Pozor, změna – Velikonoce skautů a skautek v Teplicích!

Z důvodů nedostatku účastníků na původně plánovaných velikonočních prázdninách se tato akce ruší a místo ní bude jen třídenní akce v teplické klubovně.

Sraz bude v pátek 29. 3. 2013 v 18:00 v klubovně, konec v pondělí na apríla před obědem (kolem 11:00). S sebou si nezapomeňte: skautské tričko, spacák, teplé věci na ven, bačkory, pohorky, plavky, ručník, stezku/nováčka, hygienu (ano, i kartáček na zuby), hřeben, penál, zápisník, nožík, láhev na pití, menší batůžek na výpravy, zájemci pak vyfouknutá vajíčka a barevné stužky.

V plánu budou dva výlety, shánění prutů a pletení pomlázek, pečení mazance, zdobení vajec, povídání o velikonočních svátcích a mnoho dalšího.

Těm z vás, kteří již platili částku 650 Kč na účet střediska, bude vráceno 350 Kč a zbylých 300 Kč použito na stravu, dopravu, materiál a plaveckou halu v rámci zkrácené velikonoční akce. Kdo by se rád ještě dodatečně zúčastnil, ať napíše na můj mail ludmila.sirkova@gmail.com nebo zavolá na číslo 608 420 325 a uhradí na účet střediska 300 Kč.