Velikonoce vlčat a světlušek platí!

Protože se nám množí dotazy na změnu ve velikonočních prázdninách, upozorňujeme, že se týká pouze velkých oddílů. Vlčat a světlušek se tato změna netýká. Odjíždí se zítra podle plánu.

Sraz: ve čtvrtek 28.3. v 16.40 v hale na vlakovém nádraží

Příjezd: v pondělí 1.4.  v 15.00 tamtéž.
Cena prázdnin je 550 Kč, v které je zahrnuto ubytování, doprava a stravování 5x denně, případně balíčky na výlety (první společné jídlo bude večeře).
Peníze vybereme společně s průkazkou pojišťovny a léky přímo na vlakovém nádraží před odjezdem.
Sebou by každý měl mít malý batůžek, přezůvky, spacák, karimatku (pouze čtvrťáci a páťáci, mladší ji nebudou potřebovat), ešus s lžíci, oblečení dovnitř i ven (může být i chladněji), hygienické potřeby, kartičku pojišťovny, pomlázky si budeme dělat sami, tudíž není nutné mít s sebou vlastní. Vše by mělo být zabalené v jednom batohu tak, aby si každý své věci odnesl sám.
V lázních bude možnost si něco koupit. Nedoporučujeme však kapesné příliš vysoké, max. 150 Kč.