V(lčácká) Ohře

Stejně jako v loňském roce jsou všechny vlčácké rodiny zvány na tradiční vodu. Akce bude probíhat jako v předchozích letech na Ohři (26.-28.6. tedy od pátku do neděle). Tentokrát poplujeme (v horším případě poplaveme) na trase Tršnice-Kynšperk-Sokolov. Obě noci budeme přespávat na tábořišti v Kynšperku, odkud vyrazíme v sobotu vlakem do Tršnice (cca 15min. jízdy) nalehko. Nabízíme možnost společné dopravy rychlíkem, který odjíždí v pátek 26.6. v 17.06 z Teplic (přestup v Karlových Varech). Případně se můžete dopravit individuálně automobilem s následnou možností převozu proviantu auty – místo v barelech na lodi.

Lodě je možné individuálně objednat u firmy Dronte (sety – kánoe | barel | vesty | pádla). Informace o lodích, akcích a objednávkový formulář najdete v odkazech níže. Samozřejmě je možné, že máte loď vlastní nebo máte jiné kontakty na okolní půjčovny Pirrat nebo půjčovna Leština, kterým se nikterak nebráníme, nicméně s nimi nemáme žádné zkušenosti. V případě využití jiných půjčoven může být součástí ceny také částka za dopravu lodí na start plavby a z cíle.

Jídlo necháme na vašem uvážení – zda budete preferovat vařič nebo pohodlí místních restaurací. Možnost nákupu je i v Penny v Kynšperku.

Předesíláme, že zodpovědnost za kluky bude v tomto případě ležet na vás – rodičích. Vodní turistika je natolik specifická, že si netroufáme přebrat veškerou zodpovědnost na svá bedra, i proto je akce pořádaná pro rodiny a bohužel nebudeme s sebou moct vzít jednotlivce.

Pokud byste rádi vyrazili s námi, prosíme vyplňte nám přihlašovací formulář, abychom měli představu kdo s námi pojede a na čem :)

Odkazy

Tábořiště Kynšperk nad Ohří

Půjčovna lodí Dronte

Dotazy můžete směřovat na Vejvu na tel. 723 821 414 nebo na e-mail pavel.holzknecht@gmail.com.