Závěrečná výprava vlčat 12.-14.6.2015

I vlčata se letos vydají na závěrečnou výpravu. Čeká nás výprava do Českého středohoří – pravý břeh Labe mezi Ústím nad Labem a Litoměřicemi, což je oblast plná krásných míst v přírodě a vyhlídek na Labe.

Sejdeme se v pátek 12.6. podle instrukcí družinových vedoucích – káňatům výprava naváže na schůzku přespáním v klubovně, ostatní budou vyrážet dříve, protože již páteční noc stráví venku. Návrat je plánovaný na nedělní odpoledne ve 14:20 na vlakové nádraží. Každá družina začne v pátek samostatně, takže výlet bude přizpůsoben schopnostem kluků. V sobotu večer se pak sejdeme všichni dohromady na rozhledně Varhošť a v neděli společně sejdeme do Sebuzína a vyrazíme domů. V případě špatného počasí máme náhradní variantu počítající se spaním v klubovně.

Sebou potřebujeme: 150 Kč na dopravu a jídlo, páteční večeři, skautské třičko + šátek (kdo má a podepsané, prosím), 1 l lahev na vodu na vaření + alespoň 1,5 l lahev na pití – je důležité, aby to bylo rozdělené, aby bylo z čeho vařit a kluci si to nevypili, pláštěnku, oblečení na pohyb a spaní venku po celý víkend, pokrývku hlavy, pevné boty, spacák, karimatku, baterku / čelovku, ešus + lžíci, kartáček a pastu; to všechno sbalte, prosím, do jednoho batohu a zvažte, co je sebou opravdu potřeba – každý si vše ponese na zádech sám a malé batůžky jen překáží. Jakoukoliv elektroniku není třeba brát – mobilní telefony mají vedoucí a na hry nebude přiležitost.

V případě, že někomu dlužíme nášivku, stupeň stezky nebo šátek, prosíme o nahlášení, abychom to na výpravě mohli napravit.

Těšíme se na všechny účastníky na naší poslední výpravě před táborem a na budoucí členy z řad nejstarších žížal!