Vlčata v Praze plné strašidel

Strašidla jsou první akcí, která nás v následujícím roce čeká. Praha plná strašidel je orientační závod po staré Praze, v uličkách Starého Města a Malé Strany, kde závodníci hledají pražská strašidla za doprovodu našich vedoucích. Jako každoročně se zůčastníme závodu pro veřejnost, protože věříme, že pro naše vlčata je to větší zážitek.

Abychom měli přehled o tom kdo nám pojede a kdo ne, prosíme vás o vyplnění tabulky zde.

Vzhledem k našim omezeným kapacitám hlídek nebudeme moci vzít nikoho, kdo nebude předem přihlášen.

Sraz bude v pátek 10.1. 2014 v 18.00 v klubovně a skončíme v neděli v 10.00 tamtéž. S sebou by každý měl mít věci na přespání, teplé oblečení, zápisník, tužku, večeři na pátek a svačinu na sobotu, lahev na pití a 350,- na dopravu, startovné, sobotní večeři a snídani v neděli a vstupné do Národního technického musea.

Více informací o celé hře najdete na následujícím www.strasidla.net.