Vyzvědači 2015 v Teplicích

Po dlouhé době se opět v potemnělých ulicích Teplic objeví plížící se nenápadné postavy špehů, snažící se dostat na území nepřítele  a tam zjistit životně důležitou informaci. Chceš být jedním z nich?

Vyzvědači plakát 7_8O co jde? Vyzvědači jsou tradiční velká hra na tři týmy, kde úkolem hráčů každého týmu je proplížit se do cizích území, zjistit tam odpovědi na otázky a zároveň hlídat své území před útočníky z ostatních týmů. Hra je určena pro účastníky od 11 let, horní věková hranice není omezená.

Zájemci o účast ať vyplní tuto přihlášku nebo se přihlásí na email eliska.slavatova@gmail.com do 2. 11. 2015.

Sraz ke hře je v sobotu 7. listopadu v 16:00 v teplické skautské klubovně, konec ve 21:00.

S sebou: baterku,10 Kč startovné, zápisník a tužku, teplé nenápadné oblečení, termosku s čajem a svačinu.