Zběsilá podzimní jízda vlčat s doktorem Proktorem

Zveme všechna vlčata, aby s námi a doktorem Proktorem strávila letošní podzimní prázdniny! Doktor Proktor navštíví Teplice a jen Vy můžete být u toho. Čeká nás čtení Bulíkových dobrodružství i zažívání pár vlastních – od zkoušení některých doktorových experimentů, přes napálení darebáků Trulse a Tryma až po závěrečný souboj s obří anakondou.

  • Sraz: 27.10.2015 v 18:00 v klubovně
  • Konec: 1.11.2015 v 10:00 tamtéž
  • Cena: 500 Kč
  • Sebou: večeři na úterý, spacák, věci na spaní, teplé oblečení do města i do přírody, čepici, rukavice, nepromokavou bundu, funkční pláštěnku, kroj (pouze kdo má), pevné boty (nejlépe nepromokavé a „vyšláplé“), přezůvky, ešus, lžíci, hrneček, podepsanou láhev na pití (alespoň 1,5litru), zápisník, penál s tužkou i pastelkami, stezku (kdo má), baterku, hygienu (kartáček na zuby s pastou, hřeben, sprchový gel, šampón), ručník, malý batůžek na výlety, plavky (případně rukávky a plavecké brýle)

Celé prázdniny budeme bydlet v naší klubovně, ale prozkoumáme Teplice, jako nikdy doposud. Každý den budeme vyrážet na výlety do okolí a vyzkoušíme si několik netradičních sportů.

Přihlašovat se můžete vyplněním formuláře zde.

Účast pouze na části akce není vítána – narušuje to celkový běh prázdnin a přidává nám to akorát starosti. Děkujeme, že to budete respektovat.