Vyzvědači 2022

Po dlouhé době se bude zase konat nejlepší středisková akce, Vyzvědači. :)

Dychtíš po akci a tajuplnu? Chceš zažít nezapomenutelné zážitky a poznat Teplice i z jiného pohledu? Tak to rozhodně přijď!

Co jsou to Vyzvědači?

Vyzvědači jsou tradiční středisková hra určená pro skauty i širokou veřejnost od 11 let.  Je to především týmová, napínavá hra, která se odehrává v prostředí teplických ulic.

Kdy: pátek 11.11.2022, od 16:00 do 21:00

Kde: Skautská klubovna (A. Jiráska 1961 Teplice)

Po akci bude možnost přespání v klubovně.

S sebou: Lahev s pitím, teplé nenápadné oblečení, 50 kč (cena za účast), zápisník, tužku, baterku, večeři a nabitý telefon – není nutný, jeho používání při hře bude před začátkem hry upřesněno

(pokud chcete po akci přespat v klubovně tak i snídani, spacák, základní hygienu a karimatku)

Přihlašování: Přihlašujte se nejpozději do 31. října 2022, přihlášku naleznete zde , nebo můžete použít QR kód na plakátu.

V případě dotazů nebo nějakých problémů pište zde: 776 512 600 (Magdaléna Štychová – Madlenka)